Poradnia Ginekologiczno – Położnicza

Szanowne Panie !

Szpital w Płońsku uprzejmie informuje, że od dnia 04.05. 2016 r. rozpoczyna działalność Poradnia Ginekologiczno – Położnicza.

Poradnia mieści się w budynku Zespołu Poradni Specjalistycznych i Ambulatorium Ogólnego w Płońsku przy ul. Henryka Sienkiewicza 7 na I piętrze, gabinet nr. 106.

Zapisy w rejestracji gabinet nr. 1 lub tel.:23 662 25 65 Przy zapisie pacjentka powinna posiadać: - dowód osobisty Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 14:00. W poradni przyjmują lekarze pracujący w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym płońskiego szpitala. Świadczenia opieki zdrowotnej dla Pacjentek będą się odbywały nieodpłatnie.
Poradnia została powołana w związku z dużym zainteresowaniem Pacjentek, głównie młodych Mam oraz z zapotrzebowaniem na świadczenie specjalistycznych usług ambulatoryjnych w zakresie położnictwa i ginekologii przez nasz Szpital. Zapraszamy Pacjentki z terenu powiatu płońskiego i woj. mazowieckiego do korzystania z naszych usług.

Z up. Dyrektora